Czarny Dunajec pensjonatyKomfortowe noclegi w pensjonatach Czarnego Dunajca

Jadąc do Czarnego Dunajca możemy wybrać jedną z wielu rodzajów kwater, w tym pensjonaty. Czym różnią się od hoteli? Zdecydowanie mniejszą liczbą pokoi i większą intymnością mieszkańców.

Pensjonaty w Czarnym Dunajcu to niezwykle malownicze otoczenie i przyjemna atmosfera. Właściciele udostępniają mieszkańcom bezpłatny parking, kuchnię oraz – bardzo często – pokój dzienny z kominkiem, w którym mogą zapoznać się z pozostałymi gośćmi. Na zewnątrz zazwyczaj przygotowane jest miejsce na grilla bądź ognisko, a dla dzieci – huśtawki, trampolina, piaskownica i place zabaw. W zależności od potrzeb i możliwości finansowych możemy wynająć pokój z lub bez łazienki. W większości pensjonatów dostępny jest też Internet z Wifi, a na wyposażeniu pokoju znajduje się telewizor, czajnik i radio. Goście mogą zamówić pełne lub częściowe wyżywienie.

Jeżeli zdecydujemy się na pensjonat o wyższym standardzie, możemy liczyć na jeszcze większe udogodnienia, np. saunę, basen czy jacuzzi. Im wyższy standard pokoju, tym większa cena. Koszt za dobę rozpoczyna się od około 20 zł i może dochodzić nawet do 200 czy 300 zł. Cena uzależniona jest także od lokalizacji oraz liczby przyjeżdżających gości. Najlepiej zapoznać się ze wszystkimi ofertami na internetowych portalach noclegowych i wybrać kwaterę odpowiadającą zarówno naszym oczekiwaniom jak i możliwościom finansowym.

Wybierając jeden z pensjonatów w Czarnym Dunajcu i okolicach możemy liczyć na udany i komfortowy wypoczynek. Urlop w górach to prawdziwa przyjemność dla całej rodziny.Pensjonaty w Czarnym Dunajcu

miejsce na reklamę
1999-2021 © MATinternet Zakopane :: Powered by MATcms